akademiaswinkiskarbonki.pl
ekonomia dla każdego

Dla Instruktorów

Zapraszamy do współpracy

Oferujemy specjalistyczne, dokształcające autorskie, szczegółowe programy, scenariusze oraz konspekty zajęć dla dzieci na cały rok przedszkolny:

Co dajemy?

Ile to kosztuje?

Jak kupić?

Wpłacając pieniądze na konto Spółki z adnotacją o wybranym programie (zajęcia z rodzicami, zajęcia zastępujące rytmikę, zajęcia animacyjne, pakiet) oraz podając imię i nazwisko instruktora lub instruktorki wraz z adresem mailowym i nr telefonu do kontaktu kupujecie Państwo wybrany program z nutami, tekstami i wskazówkami dydaktycznymi, rocznym dostępem do systemu odsłuchu i nauki melodii programowych oraz roczną licencję z możliwością automatycznego odnowienia i dostępem do uaktualnień.  Po otrzymaniu przelewu wystawimy fakturę i prześlemy ją mailem wraz z dostępem on-line do zakupionych materiałów i konspektów z nutami, tekstami oraz odpowiednich melodii, podkładów, filmów i zdjęć instruktażowych online.

Dla Państwa wygody oraz w celu zachowania ciągłości w dostępie do materiałów przedłużenie licencji następuje automatycznie i nie wymaga składania oddzielnego zamówienia. W przypadku rezygnacji z licencji, w dowolnym momencie możecie przesłać do nas pisemną rezygnację na adres programy@kreatywka.pl. , jednak nie póżniej niż 14 dni przed automatycznym wznowieniem licencji.

Sprzedawcą jest Kreatywka Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-424), ul. Nizinna 11B/6, NIP: 7831719424

UWAGA: Prosimy sprawdzić dokładnie swoją skrzynkę pocztową. Czasem zdarza się, że wiadomość trafia do folderów ofertowych, spamowych. Jeśli nie otrzymaliście Państwo zakupionych programów, prosimy o kontakt: programy@kreatywka.pl

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin sprzedaży * 
Wyrażam zgodę na wykonanie umowy w całości i dostarczenie mi treści cyfrowej w postaci zamawianych programów przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Jestem świadomy, że w ten sposób tracę prawo do odstąpienia od umowy. * 
Oświadczam, że zawieram umowę kupna w bezpośrednim związku z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową * 

Dane do przelewu:

Kreatywka Sp. z o.o.
ul. Nizinna 11B lok.6
61-424 Poznań
Alior Bank 59 2490 0005 0000 4500 2400 4003

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy bok@kreatywka.pl telefoniczny 604 208 348

Osoby pragnące się nam przedstawić zachęcamy do wypełnienia dobrowolnej aplikacji: