akademiaswinkiskarbonki.pl
ekonomia dla każdego

Dla Franczyzobiorców

Czym jest franczyza?

Franchising oznacza umowę, w której jeden przedsiębiorca (franchisingodawca) przyznaje drugiemu (franchisingobiorcy),
w zamian za finansowe wynagrodzenie, prawo do sprzedaży na danym terenie, we własnym imieniu i na własny rachunek, określonych towarów
i usług w ramach sieci marketingowej franchisingodawcy, z wykorzystaniem jego nazwy, znaków towarowych i doświadczeń techniczno-organizacyjnych i zgodnie z jego koncepcją.

Największe szanse na długotrwały sukces i osiągnięcie stabilnej pozycji ekonomicznej mają rozwijające się sieci firm, szczególnie z branży edukacyjnej. Rynek ten w Polsce stale i bardzo dynamicznie się rozwija, stanowiąc przyszłościowy kierunek inwestowania. 

Dodatkowo program "500 zł na dziecko" wdrożony od kwietnia 2016 zapewni rodzinom środki na wspieranie edukacji i rozwoju dzieci od pierwszych dni ich zycia.

System franchisingowy jest sprawdzoną metodą prowadzenia własnej działalności, z powodzeniem stosowaną na całym świecie. W ramach współpracy franchisingowej przekazujemy sprawdzony model dochodowego biznesu oraz nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć i pozyskiwania klientów.

Partner Franchisingowy Kreatywki

Jeżeli:

to otwórz oddział Kreatywki w wybranym mieście na zasadach franchisingu!

Oferujemy możliwość zostania niezależnym Partnerem Franchisingowym Kreatywki. Branża usług edukacyjnych dla dzieci rozwija się bardzo dynamicznie wraz ze wzrostem liczby świadomych rodziców wspierających rozwój swoich dzieci od pierwszych dni życia.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby związane z edukacją i rozwojem dzieci, które same mogą prowadzić zajęcia (rytmiczki, muzyków, muzykologów, pedagogów, wokalistów, psychologów, animatorów itp), jak i przedsiębiorców chętnych z takimi osobami współpracować.

Szczególnie zapraszamy rodziców do współpracy! U nas posiadanie dzieci jest atutem! Nasz model biznesu jest przyjazny młodym mamom powracającym po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym do aktywności zawodowej.

Oferta skierowana jest także do placówek edukacji przedszkolnej, klubów malucha i animatorów oraz domów kultury.

O Kreatywce

Pomysłodawczynią KREATYWKI jest mama, która poszukiwała sposobu na wsparcie harmonijnego rozwoju jej synka. Do współpracy zaprosiła specjalistów i pasjonatów w zakresie rozwoju dzieci m.in. rytmiczanki, muzykologów, logopedów, muzyków, psychologów i pedagogów. I tak od 2005 roku Kreatywka oferuje autorskie zajęcia ogólnorozwojowe dla niemowląt i małych dzieci (z rodzicami, zastępujące rytmikę i animacyjne) oparte na zabawie, muzyce i efekcie Mozarta, a także zaprasza najmłodszych na wyjątkowe Koncerty Kreatywki. Wszystkie programy odpowiadają percepcyjnie dzieciom i są dopasowane do odpowiedniej grupy wiekowej. Razem zapewniamy dzieciom najlepszy start!

Od początku dynamicznie się rozwijamy się, tworząc najpierw ogólnopolską sieć placówek własnych, a następnie franczyzowych.  
Jak dotąd z naszych zajęć skorzystało ponad 8.000 dzieci w całej Polsce. 

Co oferujemy w ramach sieci Kreatywka?

Aż trzy modele działania w ramach jednej umowy franchisingowej:

Markę i logotyp

Konspekty zajęć

Szkolenia

Know-how

Wyłączność terytorialną

Ile warto zainwestować?

Koszty podstawowe inwestycji

Co jest zawarte w opłacie franchisingowej wstępnej?

Koszty miesięczne

Cennik franchisingu Kreatywka

Opłata jednorazowa wstępna:  4.000 PLN licencja + 4.000 PLN szkolenia 

Na obszar wyłączności do 100 tysięcy mieszkańców.
Cena zawiera szkolenie Partnera oraz jednej Instruktorki z zajęć z rodzicami, jednej z zajęć zastępujących rytmikę i jednej z zajęć animacyjnych.

Obszar większy: + 4.000 PLN za każde kolejne 100 tysięcy mieszkańców.

Opłata miesięczna: 500 PLN

Na obszar wyłączności do 100 tysięcy mieszkańców.

Obszar większy + 200 PLN za każde następne 100 tysięcy mieszkańców.

Istnieje także możliwość:

Oczekiwania wobec Partnerów

Od samodzielnych Partnerów oczekujemy:

Do podpisania umowy franchisingowej potrzebne jest posiadanie zarejestrowanej firmy w CEDIG z Regonem i NIP.

Wsparcie dla Partnerów

Naszym Partnerom zapewniamy:

Kontakt z nami

Osoby zainteresowane współpracą franchisingową z Kreatywką i otworzeniem własnego oddziału prosimy o wypełnienie WSTĘPNEJ APLIKACJI. Kontaktujemy się zawsze telefonicznie w ciagu 1-2 dni roboczych po otrzymaniu wypełnionej aplikacji. Gdyby taki kontakt nie nastąpił, prosimy pilnie o telefon: 604 208 348. 

Oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/a o prawie dostępu do moich danych osobowych i prawie ich poprawiania oraz, że będą one wykorzystywane przez KREATYWKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu w celu zawarcia i wykonywania umów zawartych z Kreatywka Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Kreatywka Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

Dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności.

Administratorem danych osobowych jest Kreatywka Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Grottgera 16/1, 60-758 Poznań. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kreatywka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Grottgera 16/1, 60-758 Poznań, NIP: 7831719424 (dalej: "Kreatywka"), w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, skontaktowania się przez Kreatywka na wskazane dane do korespondencji, otrzymania oferty handlowej - zgodnie ze złożonym zapytaniem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji od Kreatywka na wskazane przeze mnie dane kontaktowe tj. adres e-mail i numer telefonu

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności zawierającą obowiązek informacyjny Kreatywka