akademiaswinkiskarbonki.pl
ekonomia dla każdego

Aktualności regionalne

 • 2013-10-02

  Iskierki

  Chełmińska grupa Iskierek dziś po raz pierwszy uczestniczyła w zajęciach. Było dużo radości i uśmiechu. Zdecydowanie numerem jeden był bębenek. Pozdrawiam wszystkie Iskierki i ich rodziców.

 • 2013-09-27

  Karta Dużej Rodziny

  Kreatywka Legionowo została Partnerem Karty Dużej Rodziny Zapraszam Maluchy z Dużych Rodzin do zabawy !!

 • 2013-09-25

  Kolejne spotkania z Kreatywką

  Dziś, 25.09 odbyły się kolejne zajęcia. Tym razem z najmłodszymi dziećmi. Śpioszki w wieku od zera do roku, bawiły się z pomocą rodziców nowymi instrumentami. Co było najciekawsze? Grające jajko? a może inne zabawy, na przykład z chustą? Zapraszamy do sprawdzenia co się spodoba pociechom oraz Państwu Jutro zajęcia z rana o godzinie 9:00 dla grupy dzieci od 1 do 2 lat . Serdecznie zapraszamy!

 • 2013-09-24

  Śpioszki

  Właśnie wczoraj na Hali Widowiskowo- Sportowej w Świeciu odbyły się pierwsze zajęcia dla grupy Śpioszków. Maluszki były zachwycone tym co działo się dookoła. Nie było płaczu tylko dużo uśmiechów. Jeżeli inne młode mamy chcą spędzić godzinę w tygodniu inaczej niż na co dzień i wspierać naturalny rozwój swoich dzieci to bardzo serdecznie zapraszamy.

 • 2013-09-23

  Kreatywka w Swarzędzu!

  Już w tym tygodniu pierwsze zajęcia Kreatywki w Swarzędzu serdecznie zapraszamy !!!!

 • 2013-09-23

  Brzdące

  Dziś w Chełmnie w Katolickim LO odbyły się pierwsze zajęcia dla Brzdąców. Dzieci chętnie uczestniczyły w proponowanych zabawach, podobały im się poznane instrumenty. Bardzo fajnie spędziliśmy czas.

 • 2013-09-21Kraków

  Pożegnanie Lata

  Już w najbliższa sobotę zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców do naszego ogrodu przy ul. Krupniczej 38 na „Pożegnanie lata”. Będzie ciekawie, kreatywnie i aktywnie - w programie występy, prezentacje, zabawy, warsztaty i inne niespodzianki! Wszyscy chętni będą też mogli poznać ofertę zajęć w Centrum na rok szkolny 2013/2014.

 • 2013-09-21

  Zapraszamy na zajęcia

  Jeżeli znają Państwo innych rodziców posiadających dzieci w wieku 0-4,5 roku mogących chcieć wziąć udział w zajęciach pokazowych, proszę o udostępnianie tego wydarzenia, oraz o dodawanie do znajomych Kreatywki, z góry dziękuję i pozdrawiam...

 • 2013-09-19

  Zapisy

  Już w najbliższy wtorek i środę pierwsze zajęcia grupy Iskierek od 1 do 2 lat ! To zajęcia podczas , których dzieci będą stawiać pierwsze kroki nie tylko w świecie muzyki. Dlatego właśnie odbiór muzyki będzie ściśle połączony z ruchem! Będziemy mieć okazję do wspólnego muzykowania, grając na prostych instrumentach czy też wspólnie rytmizując proste wierszyki i powiedzenia . Nie zabraknie wspólnych zabaw z różnymi rekwizytami, a także wielu nowych piosenek, których teksty będą ściśle nawiązywać do zmieniających się pór roku i towarzyszących im zmian w przyrodzie. Zapraszam serdecznie do zapisów jeszcze kilka miejsc wolnych ..